Hoşgeldiniz.

Doğum günü özlü sözler Doğum günü sözleri gençliğimden bir adım uzaklaşırken yaşlılığa bir adım daha atıyorum.bu mutlu günümde sizide doğum günüme bekliyorum Güzel anıları saklamanın
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Doğum günü özlü sözler Doğum günü sözleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Doğum günü özlü sözler Doğum günü sözleri

  gençliğimden bir adım uzaklaşırken yaşlılığa bir adım daha atıyorum.bu mutlu günümde sizide doğum günüme bekliyorum

  Güzel anıları saklamanın en iyi yolu, onları yenileri ile tazelemektir. Francis Bacon Yeni bir yaş, buna başlamak için doğru zaman olabilir. Doğum gününüz kutlu olsun.

  seni herşeydn çok seviyorum bel ki de bu yüzden bu ömür güzel iyiki doğdun sevdiğim

  HAPPY ANNI INSIEME. E HAPPY LATE compleanno si

  Doğum günü msjları – Doğum günü sözleri – doğum günü için yazılar, özel yazılar

  Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

  Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

  Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

  Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara…

  Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  FLUUUPPP! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.